Skip to content Skip to footer

EksmaOptics

Lazerių gamintojai
KlientasEksmaOptics, UABData2022PlatformaOxid eSalesNuorodaPeržiūrėti

Užduotis

Sukurti internetinę parduotuvę, kurioje pirkėjai iš viso pasaulio galėtų greitai ir patogiai užsisakyti ieškomas prekes. Sukurti individualų internetinės parduotuvės dizainą, kuris būtų pritaikytas desktop, tablet ir mobiliems įrenginiams. Antra užduoties dalis apima individualius programinius sprendimus, kurie palengvintų internetinės parduotuvės administravimą.

Sprendimas

Ši internetinė parduotuvė buvo sukurta naudojant “Oxid esales” e-prekybos platformą, atliktas individualūs UX/UI dizaino testai, projektavimas, dizaino gamyba bei individualūs programavimo darbai.

Sistemoje įdiegti šie moduliai:

  • DHL pilna kurjerių integracija, kuri palengvina administratoriaus darbą(automatinis duomenų perdavimas į Venipak sistemą, lipdukų spausdinimas).
  • SEB kortelių atsiskaitymo sistema.
  • PayPal mokėjimų modulis.
  • Gyvos pagalbos modulis.
  • Skirtingos PVM skaičiavimo taisyklės pagal atskiras šalis(Europa, Azija, JAV).
  • Automatinis užsakymų eksportas ECXEL formatu ir siuntimas į buhalteriją.
  • Naujienlaiškių integracija su Mailer.LT
  • Daug kitų individualiai suprogramuotų sprendimų.

Sistema yra nuolatos tobulinama, koreguojama ir prižiūrima. Bendradarbiavimas vyksta treti metai ir yra numatyta atlikti nemažai įvairių darbų.

Rezultatas

Šio projekto finansiniai rezultatai kalba patys už save. Dėl konfidencialumo, mes negalime atskleisti tikslių skaičių, bet internetinės parduotuvės metinė apyvarta nuolatos auga. Deja patogaus ir šiuolaikiško internetinės parduotuvės dizaino, potencialūs pirkėjai jaučia didesnį pasitikėjimą pardavėju ir greičiau pasiryžta atlikti pirmą užsakymą. Taip pat verta paminėti, kad paprastos navigacijos ir greito užsakymo proceso įvyksta dar daugiau naujų užsakymų.

Kliento žodis

“Bendradarbiaujame su Partner1 jau keletas metų ir esame patenkinti teikiamų paslaugų kokybe bei siūlomais sprendimais”

Eksma Optics, UAB
Marketingo vadovas, Daugirdas Kuzma