Skip to content Skip to footer

Progai.LT

KlientasEksmaOptics, UABData2022PlatformaOxid eSalesNuorodaPeržiūrėti

Sukurta internetinė parduotuvė Progai.LT. Įdiegta Prestashop 1.7 elektroninės prekybos platformą. Atliktas Optimizavimas paieškos sistemoms (SEO). Perkeltos prekės iš senos svetainės

Užduotis

Užduotis buvo iš pagrindų atnaujinti seną Progai.LT svetainę, kuri veikė ant senos PrestaShop platformos. Tikslui pasiekti, buvo įdiegta naujausia Prestashop platformos versija, automatiniu būdu perkeltos visos prekės, vartotojai, užsakymai ir kita svarbi informacija.

Sprendimas

Ši internetinė parduotuvė buvo sukurta naudojant “Prestashop 1.7” e-prekybos platformą, atlikti individualūs dizaino temos koregavimo darbai, atnaujintas logotipas ir kiti grafiniai elementai.

Sistemoje įdiegti šie moduliai:

  • LP Express pilna kurjerių integracija, kuri palengvina administratoriaus darbą(automatinis duomenų perdavimas į kurjerių sistemą, lipdukų spausdinimas ir kt.).
  • Paysera mokėjimų modulis.
  • Prekių perkėlimas iš senos sistemos.
  • Automatinė pašto kodų paieška registracijos metu.
  • Daug kitų papildomų modulių.

Po pirminio prekių sukėlimo, antru darbų etapu vyko sistemos optimizavimas paieškos sistemoms (SEO), kurio metu buvo tobulinama svetainės architektūra, tekstai, formuojamos atgalinės nuorodos.

Rezultatas

Rezultatai pranoko kliento lūkesčius ir jau nuo pat pirmos veikimo savaitės prasidėjo užsakymai. Toliau nuolatos vyko įvairūs tobulinimai, kurie pagerino pardavimų rezultatus. Internetinės parduotuvės ir teisingai parinktos rinkodaros strategijos pagalba, įmonės pardavimai padidėjo 30%.

Kliento žodis

Su Partner1 bendradarbiaujame virš 7 metų ir žinome, kad esant reikalui visada gausime kompetentingą pagalbą ar patarimą kaip išspręsti rūpimus klausimus.

Binrita, UAB (Progai.LT)
Įmonės vadovė, Rita Binkevičienė