Skip to content Skip to footer

SushiLounge.LT

KlientasSushi Lounge, UABData2022PlatformaPrestashopNuorodaPeržiūrėti

Internetinės prekybos sistema, kuri yra skirta maisto užsakymams ir pristatymui į namus. Taip pat išankstiniams maisto užsakymams ir atsiėmimui vietoje.

Užduotis

Sukurti internetinę maisto užsakymo platformą, kuri leistų pirkėjams užsakyti šviežiai pagamintą maistą neišeinant iš namų arba užsisakyti maistą norimą dieną ir valandą. Tokiu atveju, pirkėjas turėtų atvykti atsiimti užsakymo į prekybos vietą, pasirinktą dieną ir valandą. Taip pat klientas pageidavo, kad internetinėje parduotuvėje dominuotų dvi spalvos: juoda ir balta, o pagrindinis dėmesys būtų skiriamas nuotraukoms.

Sprendimas

Šiam tikslui pasiekti buvo naudojama patikima ir daug kartų išbandyta “Prestashop” e-komercijos sistema. Jos pagalba galima greitai ir su minimaliais kaštais sukurti ir paleisti internetinės prekybos projektą.  Taip pat buvo atliktas individualūs UX/UI dizaino projektavimas, grafinių elementų keitimas bei testavimas.

Sistemoje įdiegti šie moduliai:

  • Individualiai suprogramuotas kliento užsakymo kalendorius, kuris leidžia pasirinkti dieną ir laiką, kada užsakymas turėtų būti pristatytas į kliento namus arba paruoštas atsiėmimui restorane .
  • Įdiegta Paysera atsiskaitymo sistema.
  • ZityCity kurjerių integracija, dėl greitesnių užsakymo perdavimo į kurjerių sistemą.
  • Naujienlaiškių integracija su Mailer.LT
  • Daug kitų individualiai suprogramuotų sprendimų.

Sistema yra nuolatos tobulinama, koreguojama ir prižiūrima. Vyksta konstruktyvus bendradarbiavimas ir yra numatyta atlikti nemažai įvairių sistemos tobulinimų. Kaip pvz.: sms priminimai administratoriams apie naują užsakymą, mobilių aplikacijų sukūrimas, optimizavimas paieškos sistemoms, reklaminės kampanijos, bei kitos priemonės.

Rezultatas

Sukurta moderni, lakoniška ir šiuolaikiška internetinė parduotuvė, kurie per savaitę jau pradėjo aptarnauti po keliolika pirkėjų. Kol kas vyksta sistemos tobulinimo darbai ir yra ruošiamasi rinkodaros kampanijai. Pagal mūsų preliminarias praktines prognozes, manome, kad įgyvendinus visas reikiamas reklamos priemones, šį parduotuvė galėtų įvykdyti keletą šimtų užsakymų per mėnesį.

Kliento žodis

“Bandėme dirbti su kita internetinių parduotuvių kūrimo įmone, bet neradome bendros kalbos ir pasiūlyti variantai neatitiko keliamų lūkesčių. Gavome rekomendaciją iš patikimo šaltinio, kad mums gali pagelbėti Partner1 kolektyvas. Praradę viltį pabandėme kreiptis į Partner1 ir likome nustebinti atliekama darbo kokybe ir greičiu. Jau po dviejų savaičių turėjome veikiančią sistemą. Darbas vyko labai sklandžiai ir konstruktyviai”

SushiLounge.LT
Vadovė, Daiva Breivė