Skip to content Skip to footer

Ina.lt

KlientasEksmaOptics, UABData2022PlatformaOxid eSalesNuorodaPeržiūrėti

Atnaujinta internetinė parduotuvėina.lt. Įdiegta “Prestashop” elektroninės prekybos platformą. Atliktas individualūs programiniai sprendimai

Užduotis

Atnaujinti seną internetinę santechnikos prekių internetinę parduotuvę, kurioje būtų galima greitai ir patogiai rasti reikiamas prekes. Taip pat reikėjo perkelti visus duomenis iš “OpenCart” sistemos į pažangesnę “Prestashop” e-komercijos platformą.

Taupant pinigus ir laiką, buvo pasirinktas šabloninis internetinės parduotuvės dizainą, kuris būtų pritaikytas desktop, tablet ir mobiliems įrenginiams.

Sprendimas

Atnaujinta seną internetinę parduotuvė, kuri buvo sukurta “OpenCart” platformos pagrindu. Senoji sistema nebe atitiko kliento lūkesčių ir šiuolaikinių dizaino tendencijų. Buvo priimtas sprendimas naudoti pažangesnę ir daugiau funkcijų turinčią platformą “Prestashop”. Teko visas prekes, kategorijas, klientų bazę ir senus užsakymus migruoti iš “OpenCart” į “Prestashop” sistemą automatiniu būdu. Duomenų migravimas tarp sistemų  įvyko sklandžiai ir be didesnių trikdžių.  Vėliau sekė Internetinė parduotuvės dizaino darbai. Taupant laiką ir pinigus, buvo pasirinktas “Warehouse” dizaino šablonas, kuris pilnai atitiko kliento viziją.

Sistemoje įdiegti šie moduliai:

  • Venipak pilna kurjerių integracija, kuri palengvina administratoriaus darbą(automatinis duomenų perdavimas į kurjerio sistemą, lipdukų spausdinimas, paštomatų atvaizdavimas).
  • Paysera bankinių pavedimų ir kortelių atsiskaitymo sistema.
  • Gyvos pagalbos modulis.
  • Prekių filtrų modulis ir su CSV reikšmių importu.
  • Skirtingos PVM skaičiavimo taisyklės pagal klientų grupes.
  • Automatinis užsakymų eksportas EXCEL formatu ir siuntimas į buhalteriją.
  • Naujienlaiškių integracija su MailChimp sistema.
  • Prekų migravimas iš OpenCart sistemos.

Sistema yra nuolatos tobulinama, koreguojama ir prižiūrima. Bendradarbiavimas vyksta treti metai ir yra numatyta atlikti nemažai įvairių darbų.

Rezultatas

Modernios išvaizdos ir patogiai valdoma internetinės prekybos platforma, kuri padės mūsų klientams parduoti daugiau prekių ir lengviau suvaldyti pardavimo procesus.

Kliento žodis

Įsiklausimas į kliento norus ir pasirinkto e-komercijos partnerio kompetencija, užtikrino sklandžią projekto eigą

Ina, UAB
Verslo vystymo vadovė, Silvija Lylė