Skip to content Skip to footer

Jorkurojus.com

KlientasEksmaOptics, UABData2022PlatformaOxid eSalesNuorodaPeržiūrėti

Atnaujinta sena internetinė parduotuvė, kuri veikė “Oxid eSales” pagrindu. Įdiegta “Prestashop” e-komercijos platforma.

Užduotis

Klientas 10 metų naudojosi “Oxid eSales” e-komercijos platforma, kuri paseno technologiškai. Laikui bėgant, šią sistemą ją tapo per brangu aptarnauti ir tobulinti.  Klientas nusprendė iš pagrindų atsinaujinti visą internetinę parduotuvę, pradedant dizainu ir turinio valdymo sistema. Mūsų užduotis buvo perkelti visas visus esamus duomenis, įskaitant prekes, užsakymus ir klientus į “Prestashop” platformą, bei atnaujinti elektroninės parduotuvės dizainą.

Sprendimas

Tikslui pasiekti, buvo individualiai suprogramuotas įrankis, kurio pagalba buvo galima automatizuotu būdu perkelti visus e-parduotuvės duomenis į naują internetinės parduotuvės platformą. Toks duomenų perkėlimo būdas nepareikalavo iš mūsų kliento rankinio darbo keliant prekes į naują parduotuvę. Kitas privalumas yra tas, jog esamiems klientams nereikia iš naujo kurti paskyrų naujoje sistemoje. Vis klientų duomenys taip pat buvo sėkmingai iš migruoti į naują sistemą.

Sistemoje įdiegti šie moduliai:

  • Paysera mokėjimų sistema;
  • Paveikslėlių agregavimo sistema, kuri konvertuoja JPG ir PNG paveikslėlius į patį moderniausią formatą WEBP;
  • Įdiegtas SEO analizės sistema, kuri parodo kaip efektyviai yra aprašytas produkto turinys;
  • Įdiegta kurjerių sistema “Omniva”.
  • Warehouse dizaino šablono sistema su “Creative Elements” įskiepių;
  • Naujienlaiškių prenumerata;
  • Nuolaidų sistema ir dovanų kuponai;
  • Google analytics ir Google TAG manager;
  • Užkrovimo greičio optimizavimo funkcijos.

Sistema yra nuolatos tobulinama, atnaujinama, koreguojama ir prižiūrima. Vyksta glaudus bendradarbiavimas su klientu, todėl matomi teigiami pokyčiai pardavimų kreivėje.

Rezultatas

Sukūrėme vizualiai patrauklesnę internetinę parduotuvę, kuri yra pritaikyta mobiliems įrenginiams. Pardavimų skaičius ženkliai išaugo, lyginant su praeitais metais.

Kliento žodis

“Su Partner1 bendradarbiaujame nuo pat savo verslo įkūrimo pradžios ir žinome, jog esant reikalui, visada gausime gerą patarimą ir kompetentingai suteiktas paslaugas”

Jorkurojus, UAB
Vadovė, Edita Šimkevičienė