Skip to content Skip to footer

Irankisplius.LT

KlientasEksmaOptics, UABData2022PlatformaOxid eSalesNuorodaPeržiūrėti

Sukurta išskirtinio dizaino internetinė parduotuvė irankisplius.lt, kurioje rasite įvairių elektros įrankių ne tiek profesionalui, bet ir pradedančiajam

Užduotis

Sukurti internetinę parduotuvę, kurioje pirkėjai galėtų greitai ir patogiai užsisakyti žymių pasaulio gamintojų elektros įrankius ir prietaisus darbui. Įmonė daugiausiai prekiauja “Dewalt” produkcija, kuri yra gana žinomas prekinis ženklas visame pasaulyje. Įgyvendinant dizaino idėjas, užduotis buvo išlaikyti “Dewalt” gamintojo spalvas ir firminį stilių. Didelis dėmesys buvo sutelktas užsakymo proceso paprastumui ir mobilios versijos tobulinimui.

Sprendimas

Tam, kad pasiekti užsibrėžtus tikslus, įdiegėme “Prestashop 1.7” internetinės prekybos platformą, pritaikėme dizainą pagal “DeWalt”  logotipo stilistiką.

Sistemoje papildomai įdiegti šie moduliai:

  • Omniva pilna kurjerių ir paštomatų integracija, kuri veikia Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Taip pat, toks įskiepis labai su paprastina ir pagreitina administratoriaus darbą(automatinis duomenų perdavimas į sistemą, automatinis paštomatų adresų atnaujinimas, lipdukų spausdinimas ir kitos funkcijos).
  • Paysera mokėjimų modulis.
  • Sujungimas su buhalterine sistema.
  • Naujienlaiškių integracija su Mailer.LT
  • Pirkimas išsimokėtinai su “MokiPay”
  • Daug kitų individualiai suprogramuotų sprendimų.

Rezultatas

Rezultatas buvo pasiektas gana greitai ir klientas liko patenkintas mūsų darbu. Visos numatytos funkcijos buvo sudiegtos ir jau ilgą laiką yra vykdoma sėkminga e-prekyba.

Kliento žodis

Bendradarbiaujame jau ne vienerius metus, esame patenkinti paslaugomis ir reakcijos laiku.

Hardim, UAB
Vadovas, Dr. Rolandas Žygelis