Skip to content Skip to footer

Stakles24.LT

KlientasEksmaOptics, UABData2022PlatformaOxid eSalesNuorodaPeržiūrėti

Sukurta išskirtinio dizaino internetinė parduotuvė stakles24.lt, kurioje rasite įvairių staklių profesionaliam darbui ir pradedantiesiems

Užduotis

Sukurti internetinę parduotuvę, kurioje pirkėjai galėtų greitai ir patogiai užsisakyti žymių pasaulio gamintojų įvairias stakles ir prietaisus darbui. Įgyvendinant dizaino idėjas, užduotis buvo išlaikyti “lakonišką” dizainą ir spalvas pagal firminį stilių. Didelis dėmesys buvo sutelktas užsakymo proceso paprastumui ir mobilios versijos tobulinimui.

Sprendimas

Tam, kad pasiekti užsibrėžtus tikslus, įdiegėme “Prestashop 1.7” internetinės prekybos platformą, pritaikėme dizainą pagal įmonės  logotipo stilistiką.

Sistemoje papildomai įdiegti šie moduliai:

  • Omniva pilna kurjerių ir paštomatų integracija, kuri veikia Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Taip pat, toks įskiepis labai su paprastina ir pagreitina administratoriaus darbą(automatinis duomenų perdavimas į sistemą, automatinis paštomatų adresų atnaujinimas, lipdukų spausdinimas ir kitos funkcijos).
  • Paysera mokėjimų modulis.
  • Sujungimas su buhalterine sistema.
  • Naujienlaiškių integracija su Mailer.LT
  • Daug kitų individualiai suprogramuotų sprendimų.

Rezultatas

Rezultatas buvo pasiektas gana greitai ir klientas liko patenkintas mūsų darbu. Visos numatytos funkcijos buvo sudiegtos ir jau ilgą laiką yra vykdoma sėkminga e-prekyba.

Kliento žodis

UAB Partner1 padėjo įgyvendinti visą projektą, suteikė reikiamas konsultacijas ir kompetencija

Dizaino Sprendimai, UAB
Vadovas, Ruslan Meščiariakov