Skip to content Skip to footer

Toolsta.LT

KlientasReikalų Gausa, UABData2022PlatformaPrestashopNuorodaPeržiūrėti

Sukurta internetinė įrankių parduotuvė, atliktas optimizavimas paieškos sistemoms ir paleista internetinė reklaminė kampanija.

Užduotis

Užduotis buvo sukurti internetinę darbo įrankių parduotuvę , kurioje pirkėjams būtų paprasta naršyti po svetainę,  rasti reikiamas prekes ir lengvai atlikti užsakymą. Taip optimizuoti sistemą taip, kad prekės būtų randamos aukštose Google pozicijose.

Sprendimas

Ši internetinė parduotuvė buvo sukurta naudojant “Prestashop” e-prekybos platformą, atlikti individualūs dizaino temos koregavimo darbai, sukurtas logotipas ir firminis stilius.

Sistemoje įdiegti šie moduliai:

  • Venipak pilna kurjerių integracija, kuri palengvina administratoriaus darbą(automatinis duomenų perdavimas į Venipak sistemą, lipdukų spausdinimas).
  • Paysera mokėjimų modulis.
  • Kevin mokėjimų modulis.
  • Gyvos pagalbos modulis.
  • Prekių eksportavimas į kainos24.lt ir kainos.lt sistemas.
  • SB lizingo integracija.
  • Automatinė pašto kodų paieška užsakymo metu.
  • Daug kitų papildomų modulių.

Po pirminio prekių sukėlimo, antru darbų etapu vyko sistemos optimizavimas paieškos sistemoms (SEO), kurio metu buvo tobulinama svetainės architektūra, tekstai, formuojamos atgalinės nuorodos, rašomi “Blog” straipsniai ir užsakomieji straipsniai kitiems portalams.

Rezultatas

Rezultatai pranoko kliento lūkesčius ir jau nuo pat pirmos veikimo savaitės prasidėjo užsakymai. Toliau nuolatos vyko įvairūs tobulinimai, kurie pagerino pardavimų rezultatus. Internetinės parduotuvės ir teisingai parinktos rinkodaros strategijos pagalba, įmonės pardavimai kasmet auga po 200%. Per tris veiklos metus pardavimo pajamos išaugo apie 600%.

Kliento žodis

“Partner1 greitai ir kokybiškai įdiegė e-prekybos platformą, suteikė kokybiškus mokymus ir konsultacijas e-rinkodaros klausimais. Iškilus bet kokiai techninei problemai, įmonės specialistai greitai randa sprendimus. Rekomenduojame šią įmonę kaip patikimą ir ilgalaikį partnerį e-komercijos versle.”

Reikalų gausa, UAB (Toolsta.LT)
Įmonės vadovas, Ernestas Marozas