Skip to content Skip to footer

Higeja.LT

KlientasHigėja, ABData2022PlatformaPrestashopNuorodaPeržiūrėti

Sukurta vieno didžiausio Lietuvos valymo priemonių ir cheminių prekių gamintojo internetinė parduotuvė

Užduotis

Sukurti namų valymo ir cheminių priemonių internetinę parduotuvę, kurioje mažmeniniai pirkėjai galėtų greitai ir patogiai užsisakyti prekes savo namų priežiūrai. Svetainė turėjo būti pritaikyta visų dydžių įrenginių ekranams (desktop, tablet ir mobiliems įrenginiams). Antra užduoties dalis apima individualius programinius sprendimus, kurie palengvintų internetinės parduotuvės administravimą.

Sprendimas

Ši internetinė parduotuvė buvo sukurta naudojant “Prestashop 1.6” e-prekybos platformą, atliktas individualūs UX/UI dizaino testai, projektavimas, dizaino gamyba bei individualūs programavimo darbai.

Sistemoje įdiegti šie moduliai:

  • Omniva kurjerių integracija, kuri palengvina administratoriaus darbą(automatinis duomenų perdavimas į sistemą, lipdukų spausdinimas).
  • Paysera mokėjimų modulis.
  • NeoPay mokėjimų modulis.
  • Gyvos pagalbos modulis.
  • Naujienlaiškių integracija su Mailer.LT
  • Daug kitų individualiai suprogramuotų sprendimų.

Sistema yra nuolatos tobulinama, koreguojama ir prižiūrima. Bendradarbiavimas vyksta jau ilgą laiką.

Rezultatas

Internetinė parduotuvė sėkmingai vykdo pardavimus vien tik generuodama natūralų lankytojų srautą iš paieškos sistemų. Tam, kad būtų pasiekti tokie rezultatai, teko atlikti internetinės parduotuvės vidini SEO (optimizavimas paieškos sistemoms) ir tinkamai apmokyti bendrovės darbuotojus, jog būtų tinkamai pildoma svetainės informacija. Tai yra puikus pavyzdys kaip galima vien tik vidinės optimizacijos pagalba sėkmingai vystyti e-prekybą neišleidžiant daug pinigų reklamai.

Kliento žodis

“Partner1 pasiūlė puikų e-prekybos sprendimą už priimtiną kainą. Darbai buvom atlikti laiku ir kokybiškai.”

Higėja, AB
Vadovas, Mantas Dyburis